Naše služby

Luxování interiéru auta neodbytné k mytí a čištění auta. Prvním krokem k dokonale čistému vnitřku vašeho vozidla je odstranění hrubých nečistot a usazeného prachu. Špinavý interiér auta nejen vytváří esteticky nepříjemné prostředí, ale prach a různé alergeny také mohou přispívat k tomu, že se ve svém voze necítíte pohodlně. Interiér auta je plný různých prohlubní, přihrádek, průduchů, mřížek a špatně dostupných míst, ve kterých se hromadí prach. Určitě už jste někdy prováděli akrobatické kousky ve snaze dostat se násadou běžného vysavače opravdu všude. Uděláme tuhle náročnou práci v mytí a čištění auta za vás a nevynecháme jediné místečko vyluxujeme interiér automobilu opravdu důkladně a do detailu. Vnitřek vašeho auta včetně zavazadlového prostoru dokonale zbavíme prachu a všech hrubých, suchých nečistot.

 

Kompletní čištění interiéru mokrou cestou

Časová náročnost  3-6 hodin, závisí na síle znečištění vozu ( např. zvířecí srst a silně znečištěná pracovní auta).

 

Mytí a sušení vozu-tlakové mytí vozu s aktivní pěnou, následný rychleschnoucí vosk, sušení karoserie a rámů dveří.

 

Hloubkové čištění plastových částí interiéru

–         Palubní deska- mřížky větracího systému, volant a jeho ovládací prvky, páčky stěračů a směrových světel, kompletní středová konzole s ovládaním klimatizace a dalšího příslušenství jako: řadící páka, ruční brzda, držáky nápojů, loketní opěrka, popelníku a prostoru mezi sedadlem a středovým tunelem, všechny odkládací prostory.

 

–         Dveře-čištění ovladačů oken jak EL. tak MAN., plastu na odkládání ruky a madla dveří, kapsa na odkládaní předmětů.

–         Podlaha- čistění pedálů, prahů dveří, ovladačů sedadel, kolejnic sedadel a úložných prostor pod podlahou a sedadly.

–         Kufr- čištění plastu na víku dveří, prostoru pro rezervní kolo, bočních plastových částí.

–         Po čištění následuje kompletní ošetření vnitřních a venkovních plastových částí vozu které plastům dodá původní tmavost.

– Tepování a luxovaní interiéru, (hloubkové čištění textilních částí vozu, dochází k odstranění fleků, zápachu, a ostatní nečistot).

 

Před tepováním musí být vůz dokonale vyluxovaný.

Co to je TEPOVÁNÍ: Je, to hloubkové mokré čištění textilních částí interiéru Vašeho vozu. Na špinavá místa jako sedadla,strop, podlaha, bezpečnostní pásy, polstrování dveří se na nese speciální šampon který po číštění jemným kartáčkem začně pěnit. Jedná se aktivní pěnu která má velké čistící schopnosti. Následuje vysávání a zbavení špinavé pěny např. ze sedadla. Tento postup se opakuje do doby než je vysávaná pěna bílá, záleží na zněčištění.

 

Kožené části interieru se čistí a poté se balzamují krémem který navracuje původní lesk a pružnost kůže.

Mokré čištění interiéru aut

Strašák jménem doba schnutí

Mokré čištění v mnoha zákaznících vyvolává jednu otázku – jak je to se sušením? Po tepování sedaček, obložení ani koberečků nenásleduje žádné strojové sušení. Vše se nechá schnout volně. Proč? Textilie po tepování zůstávají totiž jen mírně vlhké a nikoliv silně “nacucané” vodou, jak si leckdo představuje. Moderní extraktory využívají na odsátí vody z materiálu silného podtlaku. Díky tomu je zbytkové množství vody jen opravdu minimální a všechny čištěné části jsou dokonale suché už v řádu několika málo hodin. Potřebujete ale přece jen mít jistotu, že sedačky a čalounění budou dokonale suché už při převzetí vozu? Našim zákazníkům nabízíme pro tyto případy možnost doschnutí sedaček ve vyhřívané garáži. Jak vidíte, na všem se dá s námi domluvit!

PRICING

suché čištění $49.95
Mokré čištění $59.95
Rear Brakes Shoes $65.25
Axle $149.95 Each
Starters / Alternators $225.95 Plus Parts

WHY CHOOSE US

We offer a full range of garage services to vehicle owners in Tucson. We can help you with everything from an oil change to an engine change. We can handle any problem on both foreign and domestic vehicles.

 • We make auto repair more convenient for you
 • We are a friendly and professional group of people
 • We handle a wide range of car services
 • Same day service for most repairs and maintenance
 • We get the job done right — the first time

POPULAR QUESTIONS

 • Should I consider using synthetic oil?

  Synthetic engine oils are produced through a synthesis process that takes very small molecules and assembles them into larger ones.

 • What parts should be replaced?

  Synthetic engine oils are produced through a synthesis process that takes very small molecules and assembles them into larger ones.

 • How do I keep track of routine?

  Synthetic engine oils are produced through a synthesis process that takes very small molecules and assembles them into larger ones.

© Copyright 2023 TK Auto